Powrót do listy Newsów
09/06/2022
Personnel Service z wyróżnieniem „Teraz Polska” za swoją kluczową usługę

Usługa outsourcingu pracowników z zagranicy, realizowana przez Personnel Service, znalazła się w gronie laureatów XXXII edycji Konkursu „Teraz Polska”. Jury doceniło kompleksowość oferty, na którą składa się nie tylko pozyskanie pracowników, ale również ich legalizacja, onboarding, transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, opieka medyczna, a nawet wyżywienie w pracy i opieka nad dziećmi. Personnel Service wspiera firmy w Polsce w działaniach HR od 2009 roku, współpracując z największymi firmami z różnych sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

<?php echo $item->post_title; ?>

Zdobywając nagrodę w tak prestiżowym i rozpoznawalnym konkursie czujemy się wyjątkowo wyróżnieni. Wiemy, że godło „Teraz Polska” funkcjonuje w świadomości Polaków jako rzetelny symbol najwyższej jakości produktów i usług. Jest to też nagroda dla wszystkich naszych pracowników i docenienie ich ciężkiej pracy. Usługę outsourcingu traktujemy jako flagową i rozwijamy ją od początku. Wsłuchujemy się w potrzeby firm, pracowników i rynku pracy, na bieżąco analizujemy wszelkie możliwości, a ostatnio działamy też w niespotykanych warunkach, kiedy za naszą wschodnią granicą toczy się wojna – mówi Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service S.A.

 

Konkurs „Teraz Polska” jest organizowany od ponad 30 lat. Jego celem jest wyłanianie najlepszych polskich produktów, usług i innowacji, aby pomagać milionom klientów dokonywać właściwych wyborów biznesowych i zakupowych. Przez lata trwania konkursu kapituła godła kierowana przez prof. Michała Kleibera wyłoniła już ponad 750 laureatów, a „Teraz Polska” stało się jedną z najsilniejszych marek w kraju. Według przeprowadzonego przez organizatorów sondażu 9 na 10 konsumentów utożsamia ją ze stabilną jakością i czuje się zachęconych do zakupu.

 

Usługa na najwyższym poziomie

 

Wyróżniona w konkursie usługa outsourcingu pracowników z zagranicy to główna oś działalności Grupy Personnel Service. W ramach usługi spółka przejmuje firmowe działy HR pod swoje skrzydła i wykonuje kompleksowe zadania tego departamentu. Proces naboru jest prowadzony przez własne biura Personnel Service, dzięki czemu wszystko przebiega w sposób transparentny i szybki. W ramach outsourcingu pracowników z zagranicy firma kompleksowo zajmuje się nie tylko dostarczaniem dopasowanych do stanowiska, wykwalifikowanych pracowników. Oprócz tego do jej zadań należy m.in. legalizacja pracy w Polsce wraz z przedłużeniem terminów dokumentów pobytowych, tłumaczenie wszelkich umów, procedur, regulaminów obowiązujących u klienta, zlecenie wszelkich badań niezbędnych na dane stanowiska. Personnel Service zapewnia także zakwaterowanie pracowników, ich dojazd do zakładu pracy, bieżące wsparcie językowe, ubezpieczenie, opiekę medyczną, a nawet wyżywienie w pracy i opiekę nad dziećmi.

Zobacz więcej newsów