Lider zatrudnienia
i doradztwa HR

Szukasz pracowników
z zagranicy, a może zależy
Ci na specjalistach z Polski?
Dobrze trafiłeś!

Personnel Service od ponad 10 lat specjalizuje się w kompleksowej rekrutacji pracowników dla przedsiębiorstw w Polsce. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze zyskujesz kadrę dopasowaną do Twoich wymagań oraz oszczędzasz swój czas. Zapewniamy pełne wsparcie i zajmujemy się wszystkimi formalnościami.


Kogo rekrutujemy?

Pracowników z zagranicy
Specjalistów z Polski

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie
Działamy na rynku od dekady. W każdym roku realizujemy projekty dla ok. 100 firm.
Odpowiedzialność
Do obsługi operacyjnej delegujemy ekspertów ds. zatrudnienia obcokrajowców, którzy mówią w językach, których wymaga projekt.
Elastyczność
Zawsze dostosowujemy się do Twoich oczekiwań, zapewniając odpowiednią liczbę pracowników o wymaganych kwalifikacjach i na bieżąco reagując na zmieniające się w czasie potrzeby.
Skuteczność
Posiadamy własne struktury rekrutacyjne w kilku krajach i Dział Legalizacji, dlatego nie jesteśmy uzależnieni od zewnętrznych dostawców i szybko legalizujemy pracę osób z zagranicy.
Kompleksowość
Otrzymasz od nas pełną obsługę operacyjną od legalizacji pobytu, szkoleń, badań profilaktycznych, nostryfikacji uprawnień, tłumaczenia dokumentów, organizacji kwater, po dojazdy pracowników do miejsca pracy.
Eksperckość
Stale monitorujemy rynek pracy, wskaźniki dotyczące naszych pracowników oraz zadowolenie klientów. Prowadzimy i cyklicznie publikujemy obiektywne badania rynku pracy w Polsce i na Ukrainie.

Nasza historia

Na początku specjalizowaliśmy się w rekrutacji pracowników z Ukrainy na potrzeby pracodawców w Polsce. I choć nadal jest to ważna część naszego biznesu, teraz świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników.


Jesteśmy zaufanym
partnerem

Od momentu powstania uczestniczyliśmy w ponad 3 tys. projektów, które realizowaliśmy zarówno dla globalnych spółek, jak i mniejszych firm.

Kompleksowo obsługujemy projekty, dostarczając nawet 1,8 tys. osób do jednego zakładu.

Dzięki nam pracę znalazło już 50 tys. osób.


Jako partner dla naszych klientów, gwarantujemy:

Doświadczenie i jakość dojrzałego, międzynarodowego środowiska korporacyjnego
Know how zdobyte dzięki wieloletniej współpracy z liderami sektorów gospodarki
Elastyczność krótkich ścieżek decyzyjnych i rozwiązania szyte na miarę

Nasze wartości

Koncentracja na człowieku

Wierzymy, że to właśnie ludzie są największą wartością w biznesie.

Współpraca i niezawodność

Oferujemy wsparcie dla pracowników, którzy chcą znaleźć wymarzone miejsce pracy i dla pracodawców, którym zależy na wykwalifikowanej kadrze.

Odpowiedzialność społeczna

Towarzyszymy pracownikom każdego dnia, dając im wymarzoną pracę i reagując na pojawiające się trudności. Dbamy też o uczciwe praktyki. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni legalnie.

Promocja wysokich standardów zatrudnienia

Specjaliści z Polski mogą liczyć na oferty pracy na całym świecie, a kandydaci z zagranicy na uczciwe zatrudnienie w Polsce.

 


Potęga wiedzy!

Wyznaczamy trendy i odważnie komentujemy rynek pracy zawsze opierając się na faktach.

W Personnel Service wierzymy w siłę badań. Znamy potrzeby firm w Polsce, analizujemy oczekiwania pracowników i zestawiamy te perspektywy ze sobą. Wychodzimy też poza Polskę: badania prowadzimy również na Ukrainie.

Pobierz nasze raporty tutaj>>>