WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w restauracji w zawodzie Kelner/Kelnerka(mile widziane ale nie wymóg)
  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację
  • Umiejętność pracy z Klientem
  • Dyspozycyjność na wyjazd w terminie od 01.05-30.09

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa gości w restauracji
  • Inne prace zlecone przez przełożonych

OFERUJEMY:

  • Stawka godzinowa 13 euro+(duże napiwki)
  • Zakwaterowanie(odpłatne)
  • Polska umowa o pracę
  • Wsparcie ze strony Koordynatorów
  • Przyjazne środowisko w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia

W przypadku zainteresowania ofertą ,bardzo proszę o przesłanie cv na adres anna.kurys@personnelservice.pl lub zapraszamy do kontaktu pod numerem  + 48 574420040 sms Kelner lub Kelnerka oddzwonimy