Lokalizacja: okolice Hannover, Niemcy

Start: od zaraz

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie elektroniki, mechatroniki lub pokrewne
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu instalacji produkcyjnych oraz w diagnozowaniu awarii na dużych kompleksach maszyn, preferowane w branży spożywczej
  • Umiejętność czytania schematów technicznych i elektrycznych
  • Znajomość elektryki, doświadczenie w automatyce i programowaniu SPS (PLC) są mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Własny samochód
  • Mile widziane: niemieckie wykształcenie kierunkowe lub wykształcenie uznane przez niemiecką izbę handlowo-przemysłową (IHK)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 3.600 € – 6.600 € brutto miesięcznie
  • Bogaty układ zbiorowy, gwarantujący fenomenalne zarobki oraz gwarantowane podwyżki po 3,5,7,9 oraz 15 miesiącach przynależności do przedsiębiorstwa, zgodnie z poniższym schematem:
  • Od pierwszego dnia pracy: wysokie zarobki zaczynające się od 3.600 € – 4.600 € w zależności od przydzielenia do odpowiedniej grupy płacowej
  • Po 3 miesiącach: gwarantowana podwyżka 3.850 € – 4.800 € w zależności od przydzielenia do odpowiedniej grupy płacowej
  • Po 5 miesiącach: gwarantowana podwyżka 4.170 € – 5.200 € w zależności od przydzielenia do odpowiedniej grupy płacowej
  • Po 7 miesiącach: gwarantowana podwyżka 4.650 € – 5.800 € w zależności od przydzielenia do odpowiedniej grupy płacowej
  • Po 9 miesiącach: gwarantowana podwyżka 4.800 € – 6.000 € w zależności od przydzielenia do odpowiedniej grupy płacowej
  • Po 15 miesiącach: gwarantowana podwyżka 5.300 € – 6.600 € w zależności od przydzielenia do odpowiedniej grupy płacowej
  • Niemiecka umowa o pracę
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + dodatek zmianowy + nadgodziny
  • Dostęp do firmowej siłowni, zniżki na firmowe produkty, parking dla pracowników, dodatkowy urlop
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Pracę z firmą o stabilnej sytuacji finansowej
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad zaawansowaną technologicznie aparaturą produkcyjną oraz odpowiedzialność za bieżącą konserwację i profilaktyczne działania utrzymania ruchu
  • Samodzielna analiza awarii, optymalizacja wydajności i dostępności maszyn produkcyjnych oraz usuwanie wykrytych słabości
  • Przeprowadzanie przeglądów i dokumentowanie zgodnie z normą DIN VDE
  • Realizacja testów funkcjonalnych w połączeniu z programami sterowania oraz zapewnienie bezpieczeństwa instalacji