Wymagania:

• umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych, a także oznaczeń spawalniczych oraz kontroli pomiarów

• certyfikaty spawalnicze zgodnie z normą EN 287 (9606), które są aktualne i zatwierdzone.

• Język angielski umożliwiający komunikację w zespole

• Mile widziane prawo jazdy i auto

Zakres obowiązków:

• Praca metodami spawania 135, 136 i 138, w zakresie grubości od 3 mm do 200 mm w firmie która produkuje od drobnych detali po kompletne jednostki w konstrukcjach blaszanych i stalowych.

• Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy :

• 17 euro netto/h; możliwa duża ilość godzin

• Polska umowa zlecenie

• Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym w 2 osobowych mieszkaniach

• Wsparcie w organizacji przejazdu z PL do SZ, zwrot kosztów za przejazd po miesiącu pracy

• Wsparcie polskich koordynatorów

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 574420040 lub sms Spawacz lub do przesłania aplikacji na adres anna.kurys@personnelservice.pl w tytule prosimy wpisać spawacz/praca w Szwecji