Powrót do listy Newsów
16/11/2022
Personnel Service „Rzetelnym Pracodawcą 2022”

Podczas Gali IX Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Krakowie, firma Personnel Service S.A., oferująca kompleksowe działania w obszarze HR, otrzymała statuetkę „Rzetelny Pracodawca 2022”. Spółka Personnel Service na co dzień zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników głównie z Ukrainy, ale również Polski oraz Azji na potrzeby pracodawców w Polsce i Europie.

<?php echo $item->post_title; ?>

Nagroda „Rzetelnego Pracodawcy 2022” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem z dwóch powodów. Po pierwsze, to dla nas istotne, że przy dynamicznym rozwoju oferty i skali działania, utrzymujemy najwyższy standard jakości. Bierzemy na swoje barki dużą odpowiedzialność, bo często całe działy HR firm i chcemy to robić jak najlepiej. Po drugie, „Rzetelny Pracodawca 2022” podkreśla międzyludzki aspekt naszej codziennej aktywności. Zatrudniliśmy już setki osób, które otrzymały dzięki nam pracę, często też zakwaterowanie czy wyżywienie, a nawet nowe miejsce do życia na stałe. To tak naprawdę setki tysięcy indywidualnych historii, które wspólnie z każdym pracownikiem tworzymy – podkreśla Krzysztof Inglot, założyciel Personnel Service S.A.

 

Nagroda „Rzetelny Pracodawca 2022” wręczana jest podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, interdyscyplinarnej imprezy gospodarczej, która gromadzi przedstawicieli największych firm z całej Polski. Tegoroczne spotkanie, które odbyło się 14 i 15 listopada, poruszało tematykę m.in. innowacyjności w gospodarce, zrównoważonego rozwoju, energetyki, rozwoju przemysłu czy samorządności. Wieczorną galę uświetnił występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Krakowskiej przy współudziale finalisty Konkursu Piosenki Eurowizji Krystiana Ochmana.

 

Wsparcie HR na trudne czasy

 

Grupa Personnel Service to jeden z liderów rozwiązań HR na polskim rynku. Spółka od wielu lat rozwija ofertę kompleksowego outsourcingu procesów HR, w tym rekrutacji do pracy stałej, czasowej oraz na stanowiska specjalistyczne. W gronie klientów firmy są przedsiębiorstwa z branży automotive, przemysłu ciężkiego czy producenci sprzętu RTV/AGD. Personnel Service rekrutuje pracowników z Polski i z zagranicy, działając na terenie Ukrainy, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii oraz Finlandii. Firma wspiera kandydatów do pracy kompleksowo, od etapu rekrutacji, po onboarding oraz stałą opiekę w trakcie trwania kontraktu.

 

Zobacz więcej newsów