Obsługa zatrudnienia

Personnel Service dba o znalezienie wymarzonego pracownika na stanowisko w Państwa firmie. Sprawdzimy jego historię zawodową, kwalifikacje, zweryfikujemy niekaralność oraz aktualność dokumentów upoważniających do podróży pomiędzy krajami. Błyskawicznie załatwimy wszystkie niezbędne formalności związane z legalizacją pobytu cudzoziemca w Polsce i podjęciem przez niego legalnej pracy.

Wypełnimy za Państwa wnioski o zezwolenia na pracę, karty pobytu czy karty wizowe.  Gdy pracownik będzie już gotowy do rozpoczęcia pracy w Państwa firmie, pomożemy mu w przybyciu na miejsce i zakwaterowaniu. Zgodnie z Państwa wymaganiami przeprowadzimy szereg badań i zwiększymy kwalifikacje dzięki szkoleniom zawodowym.

Jako  zewnętrzny dział HR ułatwimy też pracownikom zorientowanie się w nowej rzeczywistości - pokażemy najbliższe otoczenie zamieszkania, wprowadzimy w nowe miejsce pracy, przeprowadzimy niezbędne szkolenia BHP w ojczystym języku pracownika. Ponadto, pomożemy założyć konta bankowe oraz uzyskać pomoc w przypadku problemów zdrowotnych. Podczas okresu zatrudnienia pozostaniemy z pracownikiem w stałym kontakcie, wyręczymy go z obowiązku załatwiania wszelkich kwestii płacowo-administracyjnych w polskich urzędach. W razie potrzeby ułatwimy dojazd pracownika zarówno do jak i z miejsca pracy czy zamieszkania.

Personnel Service © 2009 - 2020